FEEDBACK

İNTERAKTİF ÇİNCE (8CD-ROMs +8CDs+8Books) (Çince-Türkçe Karşılaştırmalı)

Price: $256.29 $189.00 (Save $67.29)
Add to Wishlist

Language: Turkish
Format: 8CD-ROMs +8CDs+8Books
Publication Date: 11/2007
Publisher: Sinolingua Press
Details

Yazı, ses, resim, animasyon ve müziği bir arada toplayarak, büyük bir titizlikle tasarlanan bu kaliteli program, Çince öğrenme arzunuzu harekete geçirecektir.

20’den fazla deneyimli Çince öğretim uzmanı tarafından hazırlanan, 100’den fazla multimedya uzmanı ve program tasarımcısı tarafından geliştirilen bu program, 300 bin Çince karakteri ve Türkçe açıklamaları kapsamakta, 8 CD-ROM, 8 CD ve 8 ders kitabından oluşmaktadır.

 Sizlere Çince’yi adım adım öğrenme metodu sunan bu program, Çince’nin fonetik alfabesi Pinyin’den başlayıp, Çince Yeterlilik Sınavı’na (HSK) katılabilecek düzeye ulaşmanızı sağlayacaktır. Çince’nin fonetik alfabesiyle Çince konuşma kabiliyetine ulaşmanızı sağlayan bu programda, her Çince karakterin karşılığında telaffuzunu ifade eden fonetik harfler ve Türkçe açıklamaları bulunuyor.

Bu programı takip ederek, öğrenimi tamamladığınızda Çince’yi akıcı şekilde konuşabilecek, yazabilecek ve orta düzey Çince Yeterlilik Sınavı’ndan (HSK) geçebilecek düzeye ulaşabileceksiniz. Programda yer alan Çin deyim ve atasözleri gibi yardımcı malzemeler sayesinde geleneksel Çin kültürünü ve Çin’in uzun tarihini yakından tanıyacaksınız.  

   Bu program, öğretim kurumlarında kullanılabileceği gibi, başta işadamları olmak üzere Çince’yi kendi başlarında öğrenmek isteyen herkesin ihtiyacını da karşılamaktadır. 

   Farklı ülkelerde yaşayan insanların ihtiyacını karşılamak için İngilizce, Japonca ve Korece versiyonları yayımlanmış olan bu programın Endonezyaca, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Rusça ve Arapça versiyonları da yakın bir gelecekte yayımlanacaktır.
 

·

İNTERAKTİF ÇİNCE (8CD-ROMs +8CDs+8Books) (Çince-Türkçe Karşılaştırmalı)
$189.00